دانلود تصاویر
baixar
پوستر
baixar
پیش زمینه
دانلود انیمیشن کوتاه mom

دانلود انیمیشن کوتاه mom

عنوان اصلی :

سال ساخت : 2021 مدت پخش : 12 دقیقه
زبان فیلم : صامت
ساخت کشور

همه ما با این جمله که تا مادر نشی متوجه نمیشی آشنا هستیم ، زمانیکه مادر با عشق به فرزند زندگی را زندگی میکند ، از لحظه لحظه روزهایی که فرزندش از کوچکی به بزرگسالی میرسد خاطره میسازد به مرحله ای میرسد که فرزند باید به مرحله جدیدی از زندگی وارد شود ، ازدواج فرزند نقطه زیبایی در زندگی همه پدر مادر هاست و البته نقطه شروع دلتنگیهای مادرانه .

فرزندها بزرگ میشوند و روزی میرسد که ازدواج میکنند و صاحب فرزند میشوند و این روند ادامه دارد ، اما انسان فراموش کار است و تا در نقطه یادآوری قرار نگیرد آنهمه رنج و غم و شادیها را به معنی واقعی درک نمیکند ، پس بهتر است جمله ابتدایی را اینگونه کامل کنیم که انسان تا تجربه ای را تجربه نکند متوجه آن نمیشود .

انیمیشن کوتاه mom این روند را نشان میدهد ، در ابتدا کودکی در حال گریه را میبینیم که در آغوش گرم مادرانه قرار میگیرد و به مرور این کودک بزرگ و بزرگتر میشود و در تمامی صحنه های زندگی او تصویر مادر نقش میخورد و میرسد روزی که این کودک بزرگ ازدواج میکند ، صاحب فرزند میشود ، فرزندش ازدواج میکند و این هنگامیست که به یاد می آورد تمام تصاویر گرفته شده از زندگی او و مادرش ، او به یک بازگشت میرسد و دلتنگیهای خودش را در خانه قدیمی دوران کودکیش می یابد .

نقطه زیبا در این انیمیشن این است که دیالوگ پایانی همان دیالوگ شروع داستان است و این یعنی نقطه پایان همان نقطه شروع است و این روند زندگیست .


کارگردان :
بازیگران :

مشاهده در
بازدید 810
پخش آنلاین مخصوص اعضای ویژه می باشد
برای خرید اشتراک اینجا را کلیک کنید
لینک های دانلود مستقیم
Filmes online
نکات مفید
آیا می دانستید مزیت استفاده از دانلود منیجر در چیست ؟ شما با استفاده از یک نرم افزار مدیریت دانلود می توانید با حداکثر سرعت اقدام به دانلود کنید و مشکلات خطای فایل ها را کاهش دهید !
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments