دانلود تصاویر
baixar
پوستر
baixar
پیش زمینه
دانلود انیمیشن Welcome to Paradise

دانلود انیمیشن Welcome to Paradise

عنوان اصلی :

سال ساخت : 2022 مدت پخش : 3 دقیقه
زبان فیلم : صامت
ساخت کشور

انیمیشن Welcome to Paradise در عین اینکه زمانش کم است اما دارای مفهوم قابل تاملیست ، کلمه پارادایس خود دارای پیامهای خاص است معنی این کلمه بهشت است و بنا به نقلی گرفته شده از کلمه فارسی پردیس است که وارد زبان لاتین در گذشته های دور شده است ، در ابتدای فیلم صفحه تلویزیونی را میبینیم که در حال نمایش طبیعت زیبایی است و این جمله Welcome to Paradise در آن نقش میبندد که شاید به نوعی اشاره به همان بهشت داشته باشد .

وقتی دوربین به عقب می آید مشاهده میکنیم در یک محیط غبار آلود و خشک و سنگی قرار داریم و یک ربات بزرگ در حال کشیده شدن توسط یه ربات انسان نما است ، در همان ابتدا دوربین لحظه ای به یک سنگ کروی کوچک که ربات انسان نما از کنارش رد میشود اشاره میکند که در ادامه مفهوم آن را متوجه میشیم ، کمی جلوتر ربات بزرگ از کار میافتد و ربات کوچک به قسمت بالایی که سر ربات هست میرود و دریچه ای را باز میکند و یک تیکه گوی مانند را از سرش بیرون میکشد که بسیار سیاه است و از درون کیفش تیکه گوی مانند دیگری که بسیار تازه و مشابه کره زمین است را درون سر ربات جایگذاری میکند و مجدد ربات روشن میشود .

اینکه به چه دلیل بر روی این ربات تلویزیون قرار گرفته و در تلویزیون که دنیای مجاز است خوش آمد گویی به پارادایس دارد و در دنیای واقعی به گونه ای دیگر است و چرا کره زمین در جایی همچون مغز رباتی قرار گرفته که پوشیده از رسانه ای بنام تلویزیون است قرار گرفته و هر از گاهی این کره از بین میرود و مجدد جایگزین میشود مواردیست که جای نقد دارد و برداشت های گوناگونی میتوان داشت . شما میتوانید برداشتهای خودتان را بعنوان نظر در این نوشته قرار دهید .


کارگردان :
بازیگران :

مشاهده در
بازدید 1085
پخش آنلاین مخصوص اعضای ویژه می باشد
برای خرید اشتراک اینجا را کلیک کنید
لینک های دانلود مستقیم

کیفیت: بسیار خوب

حجم: 22 مگابایت

Filmes online
نکات مفید
آیا می دانستید مزیت استفاده از دانلود منیجر در چیست ؟ شما با استفاده از یک نرم افزار مدیریت دانلود می توانید با حداکثر سرعت اقدام به دانلود کنید و مشکلات خطای فایل ها را کاهش دهید !
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments