دانلود تصاویر
baixar
پوستر
baixar
پیش زمینه
دانلود فیلم کوتاه Le nom que tu portes

دانلود فیلم کوتاه Le nom que tu portes

عنوان اصلی :

Le nom que tu portes

سال ساخت : 2015 مدت پخش : 17 دقیقه
درجه سنی :N/A
زبان فیلم : فرانسوی
ساخت کشور کانادا

فیلم کوتاه Le nom que tu portes به انگلیسی THE NAME YOU CARRY داستان پسر نوجوانی است که به خاطر دعوایی که با همکلاسی خود در مدرسه داشته به حالت تعلیق در می آید و مدرسه پدر او را فرا میخواند تا پسرش را از مدرسه تحویل بگیرد ، پدر باید کارش را انجام دهد و پسر او را در طول زمان کار همراهی میکند و ما در این همراهی متوجه میشویم چه چیزی باعث تحریک و دعوا پسر شده و بعد از متوجه شدن پدر از موضوع نگاه آنها به همدیگر تغییر می کند .
در ابتدای فیلم ما علت دعوا را نمیدانیم و فیلم با نمایش دادن رابطه پدر و پسر ما را تا انتها میبرد و در انتها با نمایش یک صحنه و در یک سکوت و بدون بیان جزئیات از سمت پسر متوجه می شویم علت این پیش آمد مهاجر بودن آنها بوده و در اینجا سوالی مطرح میشود که آیا علت این اتفاق و مقصر پدر بوده یا پسر ؟! آیا آنچه که پدر در گذشته زندگی خویش تصمیم گرفته و دست به مهاجرت زده ، امروز پسر را تحت تاثیر قرار نمی دهد؟ با توجه به نام فیلم باید گفت که نام خانوادگی تنها یک نام نیست و بخشهای متفاوت زندگی را از پدر ، مادر یا بطور کلی خانواده به ارث میگذارد که بی تاثیر در زندگی فردی نخواهد بود .


کارگردان :

مشاهده در
بازدید 1046
پخش آنلاین مخصوص اعضای ویژه می باشد
برای خرید اشتراک اینجا را کلیک کنید
لینک های دانلود مستقیم

کیفیت: بسیار عالی

حجم: 234 مگابایت

Filmes online
نکات مفید
آیا می دانستید مزیت استفاده از دانلود منیجر در چیست ؟ شما با استفاده از یک نرم افزار مدیریت دانلود می توانید با حداکثر سرعت اقدام به دانلود کنید و مشکلات خطای فایل ها را کاهش دهید !
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments